Kozmetika

Kozmetika

3VSalon stavia dôraz na kvalitu a spokojnosť zákazníkov. Spája luxus s potrebami klienta za prijateľné ceny. Z toho dôvodu bola jasnou voľbou kozmetika Dermalogica.
Dermalogica je presvedčená, že starostlivosť o pleť nieje o luxusných flakónoch, nezmyseľne vysokých cenách alebo o modelkách s bezchybnou pleťou na reklamných plagátoch. Rovnako ako pri starostlivosti o zuby, ide v prvom rade o zdravie pokožky. Dermalogica nesľubuje zázraky, ale prináša skutočné výsledky, ktoré priamo súvisia s kvalitným zložením prípravku ako aj jeho profesionálne doporučenie na základe analýzy pleti face mapping. Naše pleťové terapeutky sa postarajú o vašu maximálnu spokojnosť kombináciou klasickej kozmetiky a profesionálnych prístrojov.

Kozmetické ošetrenie

Ošetrenie tváre - ZÁKLADNÉ - 30€

Ošetrenie tváre – ZÁKLADNÉ zahŕňa: dvojité povrchové čistenie (dokonale očistí pleť od nečistôt), peeling (odstráni odumretú zrohovatelú pokožku, prečistí póry, zjemní a rozžiari pokožku), hĺbkové čistenie pleti (manuálne alebo prístrojom Skinscrubber, príp. ich kombinácia), Ozonizér – prístrojová dezinfekcia pleti po hĺbkovom čistení, sérum podľa typu pleti, maska podľa typu pleti (protizápalová, antiaging alebo ukľudňujúca), záverečný krém (podľa typu pleti).

Ošetrenie tváre - STREDNÉ - 59€

Ošetrenie tváre – STREDNÉ zahŕňa: dvojité povrchové čistenie (dokonale očistí pleť od nečistôt), peeling (odstráni odumretú zrohovatelú pokožku, prečistí póry, zjemní a rozžiari pokožku), hĺbkové čistenie pleti (manuálne alebo prístrojom Skinscrubber, príp. ich kombinácia), Ozonizér – prístrojová dezinfekcia pleti po hĺbkovom čistení, sérum podľa typu pleti, maska podľa typu pleti (protizápalová, antiaging alebo ukľudňujúca), masáž tváre, krku a dekoltu (uvoľnenie mimického svalstva, prekrvenie pleti), záverečný krém (podľa typu pleti) + parafínový zábal na ruky (príjemné ošetrenie rúk, pokožka rúk ostane jemná, hebká a hydratovaná) počas ošetrenia zadarmo.

Ošetrenie tváre - KOMPLET - 50€

Ošetrenie tváre – KOMPLET zahŕňa: dvojité povrchové čistenie (dokonale očistí pleť od nečistôt), mikrodermabrázia (intenzívny, neinvazívny prístrojový peeling s diamantovou brúskou, odstráni odumretú zrohovatelú pokožku, jemne obrusuje jazvy, strie a vrásky, prečistí póry, zjemní a rozžiari pokožku), hĺbkové čistenie pleti (manuálne alebo prístrojom Skinscrubber, príp. ich kombinácia), Ozonizér – prístrojová dezinfekcia pleti po hĺbkovom čistení, sérum podľa typu pleti, maska podľa typu pleti (protizápalová, antiaging alebo ukľudňujúca), masáž tváre, krku a dekoltu (uvoľnenie mimického svalstva, prekrvenie pleti), záverečný krém (podľa typu pleti) + farbenie a úprava obočia a parafínový zábal na ruky (príjemné ošetrenie rúk, pokožka rúk ostane jemná, hebká a hydratovaná) počas ošetrenia zadarmo.

Diamantová mikrodermabrázia 20€

Diamantová mikrodermabrázia patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Funguje na princípe jemného a šetrného peelingu pomocou diamantových násadcov. Výsledkom je rozžiarená a viditeľne omladená pleť bez povrchových nedokonalostí.

Ozonizér 10€

Ozonizér využíva prúdy o vysokej frekvencii, ktoré pôsobia predovšetkým na cievny systém. Používajú sa na povzbudenie metabolizmu, zrýchľujú krvný obeh a predovšetkým majú povrchovo dezinfikujúce a antiseptické účinky.

Líčenie

Líčenie - denné 20€

Líčenie - večerné 35€

Líčenie - svadobné 40€

Líčenie - svadobné - skúška 20€

Depilácia voskom

Depilácia voskom 3€-25€

bikiny 15€
brada 5€
celé nohy 25€
celé ruky 15€
chrbát 20€
horná pera 3€
predlaktie 10€
prekolenie 18€

Obočie

Farbenie obočia 4€

Úprava obočia 4€

Objednať sa