Long-Time-Liner Conture® Make-up

LONG-TIME-LINER Conture® Make-up

 

LONG-TIME-LINER Conture® Make-up je výnimočná zjemnená metóda permanentného make-upu,pri ktorom nevznikajú alergické reakcie.Funguje na princípe vpigmentovania farieb do hornej vrstvy pokožky,odkiaľ sa pomaly vytráca.Táto metóda vydrží 3-5 rokov,nespôsobuje opuchy,chrasty ani jazvičky.Obočie sa vytvára vláskovanou formou,ktoré pôsobí prirodzene.

 

 

Čo je Conture® Makeup?

Úprimne-ktorá žena by nechcela vyskočiť z postele  s hotovým nalíčením:  s perfektným obočím, očnou linkou a krásnymi perami? Nesplniteľné prianie? Už 20 rokov  existuje metóda LONG-TIME-LINER Conture® Make-up! Tisíce nadšených zakazníkov zistilo, že namáhavé líčenie a odličovanie patrí s konečnou platnosťou minulosti. Metóda vypadá nasledovne:

OBOČIE:

Obočie môže byť nerovné alebo riedke ako výsledok opakovaného vytrhávania. Conture® Make-up je perfektné riešenie. Kontúry obočia formujú tvárové črty tým, že prinesú balans do tváre. Oblúk a tvar Vášho obočia vyjadruje Vašu náladu a s perfektným tvarom Vášho obočia môžete dokonca vyzerať aj mladšie. Potom, čo schválite tvar a oblúk predkresleného obočia, je tu LINERGIST, ktorý jemne vpigmentuje do pokožky vzhľad jemných chĺpkov s vyhovujúcim farebným pigmentom. Zobudíte sa s perfektným tvarom obočia každé ráno!

 

 

 

 

OČNÉ LINKY:

Pigmentovanie  hornej a dolnej očnej linky zvýrazňuje vyžarovanie Vaších očí. Môžete sa rozhodnúť  pre tenké očné linky, ktoré sa pigmentujú medzi riasy a tým budú pôsobiť hustejšie ,alebo pre nápadné linky. Konečne žiadná rozmazaná očná linka v každodennom zhone, práci, či pri športe alebo kúpaní. Obzvlášť ideálné pre ženy s okuliarmi, pre ktoré je líčenie očí obtiažne

 

 

 

 

 

 

PERY:

Na to aby ste získali bezchybné kontúry pier a zamedzili roztekaniu Vášho make-upu, skúste Conture® Make-up. V ponuke sú farby prírodných odtieňov až po súčastné módné farby, ktoré uľahodia Vašej prirodzenej farbe pokožky a naplnia Vaše očakávania. Exkluzívna špecialita tejto metódy sú ´´plnovytieňované pery´´,čím pôsobia prirodzene. Konečne žiadne nepohodlné dokresľovanie Vašich pier  kontúrovaciou ceruzkou. Po Conture® Make-upe si nebudete musieť aplikovať rúž, dokonca ani po jedení, cvičení či bozkávaní! Taktiež sa Vám splní sen o zvodných  a nápaditých perách.